מה תקבלו בשיעור אישי

אי שם

מעבר לרעיונות על

לעשות נכון, או לא נכון,

ישנו שדה

ניפגש שם

               רומי

שיעור אישי הוא מרחב של בחירה עבורך.

תוכל/י לבחור זמן המתאים לך בסדר היום והשבוע שלך כדי להקדיש לעצמך.

תוכל/י לבחור את מרכיבי המפגש והמינון שלהם על פי הצרכים וההעדפות שלך.
 

בשיעור אישי ניתן:
- ללמוד ולתרגל יוגה, לשפר יציבה, לחזק מקומות חלשים בגוף, ולטפל במקומות כאובים.
- להכיר ולשכלל את הנשימה האישית באופן עדין ומדויק למען שיפור יכולות הגוף ואיזון הנפש.
- ללמוד מדיטציה ככלי לתמיכה בחיים ולהתפתחות אישית.

 

מן הניסיון שלי כתלמידה וכמורה בשיעורים/מפגשים אישיים, אני רואה ערך גדול בהתאמה האישית של הלימוד המתאפשרת במפגש. אין זו רק התאמה שהמורה עושה עבור מגבלות של תלמיד, כפי שייעשה גם בשיעור קבוצתי. זו יצירת דיאלוג פורה בינך -התלמיד/ה, על כל מה שאתה חש בתרגול ומה שמעניין אותך, לביני – המורה, על הידע וההתנסות שלי בתחומים הנלמדים: יוגה, יציבה, נשימה, מדיטציה וחקירת התודעה.
 

עוד מהניסיון שלי כמטפלת גוף-נפש וכמורה, גיליתי כי הגם שטיפול בנשימה מעגלית-ריברסינג, נוגע מאד קרוב לתחומים המובאים בשיעור אישי של יוגה-נשימה-מדיטציה, נחוצה הפרדה ביניהם.
ריברסינג נוגע באופן ישיר יותר בחוויות הנפשיות שלנו בחיינו, והתהליך במפגש הינו שילוב שיחה, התמקדות (פוקוסינג) ונשימה מאד ייחודית (מעגלית).

כל מפגש של תרגול או טיפול בריברסינג אורך שעה וחצי, וזה זמן אופטימלי לתהליך "עיכול" והפנמה. לכן, גם אם יש ברצונך לעבור תהליך בשני התחומים, יש לעשות זאת בזמנים שונים.

 

שיעור/מפגש אישי עולה יותר משיעור בקבוצה. אך הוא מתומצת עבורך, ומאפשר ביתר קלות גם עבודה עצמית. כך ששכרו יוצא ברווח. התשלום הוא עבור שיעור שמתקיים ולא חודשי או תקופתי. (ביטול שיעור ללא תשלום עד 24 שעות לפני המועד שנקבע)
 

ישנן תקופות בהן מתאים ללמוד ולתרגל בקבוצה, וישנן תקופות בחיים שבהן כדאי להעניק לעצמנו תהליך עם ליווי אישי.