top of page

סדנאות

דע לך כי כל רועה ורועה יש לו ניגון מיוחד,
לפי העשבים ולפי המקום

שהוא רועה שם,
כי כל עשב ועשב יש לו שירה,
ומשירת העשבים

נעשה ניגון של רועה.

       ר נחמן מברסלב

      

לקחת לעצמך פסק זמן, 

ללמוד מתוך חוויה,

לפגוש תמצית של לימוד, כאשר זמנך אינו מאפשר יותר, ולהפיק מכך תועלת בתרגול האישי.

סדנת יוגה חד פעמית או סדרה של סדנאות פעם בחודש סביב נושא מסויים מעולם היוגה מרעננות ונותנות השראה לתרגול אישי ולהוראת יוגה.  אני מכירה זאת כתלמידה וכמנחת סדנאות. 

תרגול יוגה בטבעון, המקום בו נמצא מקום לנשימה, מאפשר ומזמין יציאה ותרגול בטבע, הסובב ואופף את היישוב.

בטבע התרגול שלנו הוא אופן של השתתפות קשובה בחיים שסביבנו.

אמיתות רבות של היוגה מובנות ונחוות באופן ישיר פשוט וטבעי כשאנחנו בטבע. ולכן בסדנאות רבות משולבים שהייה ותרגול בטבע

סדנאות בשנת תשפ"ג    2022-23  

לכבוד - יום השוויון הסתווי  (התקיימה ב 21/9/22 ) 

 "על מה מדברים כשמדברים על איזון"  - איזון ושיווי משקל הינם נושאים רבי חשיבות בתרגול היוגה הפיזי האנרגטי והמנטלי. עמידה על רגל אחת או על הראש מהווים ביטוי לתהליכי עומק רבים. הבנה של הכוחות המשפיעים על הגוף תורמים הרבה לשכלול שיווי המשקל הפיזי, ומשפיעים על חווית איזון פנימית. בסדנה ניתן להכיר כוחות אלה כמו גם להתוודע אל תפישת האיזון על פי היוגה הקלאסית, ולראות מה בה רלוונטי עבור כל אחד.

 

לכבוד – יום השוויון האביבי  (יום ב 20/3/23  0900-1900 )

האביב שונה באופיו מהסתיו. סוער ותהפוכתי יותר, מזמין אל חיפוש האיזון בתוך דינמיות ואף סערות. בסדנת האיזון האביבית נחקור בתרגול בעיון במקורות יוגיים ואחרים, ובהתבוננות את שאלת האיזון וההשתוות בתוך סערות החיים  מחיר הסדנה 350 ₪  (בהרשמה מוקדמת  300 ₪.)

סדרת  8 סדנאות על מערכת מרכזי האנרגיה בגוף-נפש – הצ'אקרות.

מודל הצ'אקרות הינו מודל עתיק המתאר את כוחות הגוף-נפש שלנו ומתווה כיוון של התפתחות אישית בעזרת המפה החכמה שהוא משרטט. זהו אחד המודלים שמצאו הד אצל מטפלים מערביים רבים, והיום בעבודה עם הצ'אקרות יש אפשרות לשילוב יפה בין מזרח ומערב, עתיק וחדש, למען התפתחות אישית.

אני אוהבת בלימוד ובעבודה עם הצ'אקרות את האפשרות להתקרב פנימה באופן עקבי ומפורט, ועם זאת להיתמך בכוחות הטבע והיקום המיוצגים במודל. עד כמה שמזג האוויר יאפשר, נצא אל הטבע לחוות זאת.
הלימוד הוא רב שכבתי, ובשנה הקרובה התכוונותי היא להגיע להעמקה רבה יותר, למרות שסדנה היא רק שער...

הסדרה נלמדת במסגרת קורס הכשרת מורים ליוגה בשנה השנייה. כל סדנה היא סדנת יום בימי שלישי. התחלה בדצמבר 2022 בערך אחת לחודש. מורי יוגה או מתרגלים ותיקים יכולים להצטרף, ולקבל פרטים נוספים.

אם יהיו פניות רבות, תתקיים הסדרה בנוסף לקורס המורים, בימי שני או רביעי (תאריכים ייקבעו אם יהיו נרשמים ובהתחשבות בהם.) לכן אם סדרה זאת מעניינת אותך, כדאי לפנות ולהירשם כמי שמעוניינ/ת. מחיר הסדרה 2800 ₪.

ריטריט יוגה חושית.

האם היוגה מחייה את החושים או מדכאה אותם?

למה החושים נחשבים לסוסים שיש לרסנם כדי שלא יברחו לכל עבר?

לאיזה עידון של מסעות פנימיים אפשר להגיע בתרגול של יוגה עם מודעות חושית?

ו- כמה חושים יש לנו?
ריטריט - שהות תרגול ולימוד משך יומיים-שלושה, תוך התפנות מהיום-יום, הוא הזדמנות להתחדשות כוחות, מפגש מיטיב עם עצמנו, הסביבה והזולת, ואפשרות להפנים את הלימוד
- זו חוויה

ריטריט של יוגה חושית הוא חלום שאני רוצה להגשים השנה. טרם נבחר מקום – מחכה להמלצות, טרם נבחר תאריך, אך אם אתם בעניין – ספרו לי, זה ייקדם את החלום ויעזור לי להוציא אותו אל הפועל.

1384037_150767611799656_1826919328_n.jpg
bottom of page